VI SOM ARBETAR MED ELEKTRONISK FAKTURAHANTERING


 
 

Anna Samuelsson

Verksamhetsansvarig Approval Manager
& eInvoice
Telefon: 0303-688 65 
Mobil: 070-282 62 80 
E-post: anna.samuelsson@hogia.se
 

Anna Elverheim

Bolagschef
Telefon: 0303-667 26 
Mobil: 070-568 81 53
E-post: anna.elverheim@hogia.se

    
 

Louise Westberg 

Försäljningschef
Telefon: 0303-72 56 16 
Mobil: 070-336 56 16
E-post: louise.westberg@hogia.se
    

Johanna Karlsson 

Säljare
Telefon: 0303-72 56 83 
Mobil: 072-083 02 79 
E-post: johanna.karlsson@hogia.se
 
     
 

Emmeli Jacobsson 

Föräldraledig



   

Maria Lindberg 

Kundchef/Eftermarknadsansvarig
Telefon: 0303-667 13 
Mobil: 072-516 67 13
E-post: maria.lindberg@hogia.se 
 
     
   
   

Susanne Andersson 

Driftsättningsansvarig
Telefon: 0303-667 39 
E-post: susanne.andersson@hogia.se

 

 

Sara Winberg 

Konsult
Telefon: 08-564 706 24 
Mobil: 072-517 52 43 
E-post: sara.winberg@hogia.se
 
     
 

Marianne Krantz

Supportansvarig
Telefon: 0303-666 15
E-post: marianne.krantz@hogia.se
   

Jessica Mattsson 

Driftsättning/Supportansvarig
drift.einvoice@hogia.se
support.eservices@hogia.se
 
 
   
     
   

Annelie Lundén

Support
Telefon: 0303-666 15
E-post: annelie.lunden@hogia.se
   

Robin Larsson 

Support
Telefon: 0303-666 15
E-post: robin.larsson@hogia.se
 
   
 
 
     

Cecilia Larsson 

Support
E-post: support.eservices@hogia.se
   

Fredrika Hedelin  

Ekonom
Telefon: 0303-72 60 50 
E-post: fredrika.hedelin@hogia.se
 
   
   

Kim Smith 

Support
E-post: support.eservices@hogia.se
     
 

 

Hogia Performance Management AB
Hakenäs, 444 28 Stenungsund
Tel: 0303-72 60 50 
E-post försäljning: fakturacirkeln@hogia.se
E-post support: approval.support@hogia.se