Hogia Fastighetssystem AB
444 28 Stenungsund
Tel: 0303-688 20  
E-post:  fastighetssystem@hogia.se  
Kundtorget
Logga in på kundtorget här  »
Läs mer om supporten »

Supportens öppettider
mån-fre kl: 09.00-12.00 och 13.00-16.00 
 
   


  

Ledning

     

Maria Hansen

Bolagschef Telefon: 0303-667 14
Mobil: 070-387 52 30
E-post: maria.hansen@hogia.se
    

Anna Strandberg 

Ekonom
Telefon: 0303-666 51 
E-post: anna.strandberg@hogia.se  
 
 

Försäljning nya kunder                      Försäljning befintliga kunder

    

Johan Fäldt 

Försäljningschef
Telefon: 0303-667 86
Mobil: 072-143 01 97
E-post: johan.faldt@hogia.se
     

Kristina Wilhelmsson  

Försäljning - Nya kunder 
Telefon: 0303-663 97
Mobil: 070-663 63 97
E-post: kristina.wilhelmsson@hogia.se
       
    

Eva Nyvelius  

Försäljning - Befintliga kunder 
Telefon: 0303-662 92 
Mobil: 070-696 62 92 
E-post: eva.nyvelius@hogia.se
    

Johan Verner

Försäljning - Befintliga kunder 
Telefon: 0303-663 66 
Mobil: 0706-10 63 66 
E-post: johan.verner@hogia.se
  

Lennart Gustavson 

Försäljning - Befintliga kunder
Telefon: 0303-688 21
Mobil: 072-571 01 05
E-post: lennart.gustavson@hogia.se  

  

Petra Stjernberg

Försäljning - Befintliga kunder 
Telefon: 0303-667 27
Mobil: 076-116 67 27 
E-post: petra.stjernberg@hogia.se

 
 
                        

Driftsättning

     

Mikaela Falk-Björk

Driftsättningsansvarig 
Telefon: 0303-72 56 28
E-post: mikaela.falk@hogia.se
        
 
 

Kundservice

     

Yvonne Claesson 

Kundchef 
Telefon: 0303-72 57 49 
E-post: Yvonne.claesson@hogia.se
     

Emma Johansson

Supportansvarig 
Telefon: 0303-72 56 06
E-post: emma.johansson@hogia.se