Hogia Public Systems AB
Hakenäs
444 28 Stenungsund
Tel: 0303-666 50
E-post: publicsystems@hogia.se  

För att kontakta supporten, logga in på kundtorget »


 

Niklas Rönn 

Bolagschef 
Telefon: 0303-72 57 85
Mobil: 070-218 19 26
E-post:  niklas.ronn@hogia.se  
 
 

Joakim Abrahamson 

Försäljningschef nya kunder
Telefon: 0303-72 60 71
Mobil: 070-342 60 71
E-post: joakim.abrahamson@hogia.se  


 

Therese Engelbrektsson

Säljare nya kunder 
Telefon: 0303-72 57 48
Mobil: 072-145 91 50
E-post:  therese.engelbrektsson@hogia.se  
 
 

Philip Winkler

Säljare nya kunder 
Telefon: 0303-72 57 57
Mobil: 072-141 58 33
E-post:  philip.winkler@hogia.se  


 

Anna Nyqvist 

Säljare befintliga kunder
Telefon: 0303-72 56 31 
E-post: anna.nyqvist@hogia.se  
 
 

Carina Hallberg

Försäljningschef befintliga kunder
Telefon: 0303-688 95
Mobil: 070-213 54 04
E-post: carina.hallberg@hogia.se  


 

Helena Johannisson  

Säljare befintliga kunder 
Telefon: 0303-666 46 
Mobil: 070-672 66 46 
E-post: helena.johannisson@hogia.se   
 
   

Kim Hanborn 

Kundchef
Telefon: 0303-667 62
Mobil: 072-145 56 33
E-post:  kim.hanborn@hogia.se    


 

Ingela Eklund 

Ekonom
Telefon: 0303-667 58  
E-post: ingela.eklund@hogia.se  
 
     


   


SUPPORTPERSONAL 

 
      
   


 

Rolf Oscarsson 

Ekonomisupport

 
   

Birgitta Bergman 

Ekonomisupport
      


 

Michael Forsberg 

Löne-/HR-support
      
 
 

Maria Elander 

Supportansvarig 
      


 

Marita Jansson 

Löne-/HR-support
 
 

Camilla Hillbrant 

Löne-/HR-support