Hogia Transport Management Systems AB  

 

Kontakt Transportplanering/Mobilast

 


Kundservice öppettider

Måndag-fredag kl: 08.00-12.00 och 13.00-16.30
Dag före röd dag och afton stänger vi kl 12.00

Telefon: 0303-667 85
e-mail: support.mobilast@hogia.se

 

Kontakt Ekonomi/HR

   


Kundservice öppettider

Måndag-fredag 09.00-12.00, 13.00-16.00
Dag före röd dag och afton stänger vi 12.00

Telefon: 0303-688 99
e-mail: support.transport@hogia.se   drift.transport@hogia.se

 

Peter Lutecki

Bolagschef/Försäljning nya kunder
Telefon: 0303-72 56 35
Mobil: 070-853 22 66
E-post: lars.tingstrom@hogia.se
 
 

Jesper Ringholm   

Ansvarig Transportadministration
Telefon: 0303-72 57 05 
Mobil: 072-587 57 05 
E-post: jesper.ringholm@hogia.se  

 

Annelie Thuresson

Ekonomi/fakturafrågor
Telefon: 0303-667 78 
E-post: annelie.thuresson@hogia.se
 
 

Linda Skarliden

Eftermarknadsansvarig/Kundchef
Telefon: 0303-663 25 
Mobil: 072-145 45 57 
E-post: linda.skarliden@hogia.se  

 

Michael Svahn

Kundchef/Eftermarknadsansvarig
Telefon: 0303-688 49
Mobil: 072-719 89 09 
E-post: michael.svahn@hogia.se
 
  

Petra Hansson

Supportansvarig/Kundservice 

 

Bodil Berntsson  

Försäljning befintliga kunder 
Telefon: 0303-72 60 76
Mobil: 0702-976 076 
E-post:  bodil.berntsson@hogia.se
 
 

Claes Steen  

Konsult/Kundservice 
 

 

Per Merkel 

Driftsättningsansvarig/Konsultansvarig 
Telefon: 0303-662 16
Mobil: 070-249 80 61 
E-post: per.merkel@hogia.se
 
 

Karin Öhlund  

Supportansvarig/Kundservice
Just nu föräldraledig  

 

Niclas Larsson  

Konsult
Telefon: 0303-72 57 47
Mobil: 072-543 33 09
E-post:  niclas.larsson@hogia.se
 

 

Shay Ashton

Konsult
Telefon: 0303-667 41
Mobil: 072-202 06 50
E-post: shay.ashton@hogia.se
 

 

Robin Tegerot 

Konsult
Telefon: 0303-72 60 34
Mobil: 070-516 63 72
E-post: robin.tegerot@hogia.se
 

 

Anders Johansson

Supportansvarig/Kundservice
Telefon: 0303-72 60 48
Mobil: 072-711 60 48
E-post:  anders.johansson@hogia.se
 
     

 

Jonas Carlsson

Kundservice
 
       

 

Jonas Hahne

Kundservice